آرمان ستد

شركت آرمان ستد يكي از شركت هاي معتبر و پيشرو در عرصه بازرگاني است كه فعاليت خود را از سال 1377 در زمينه صادرات و واردات كالا  خصوصا كالاهاي پزشكي ، دندانپزشكي ، آزمايشگاهي ، شيميايي ، دارويي و مكمل هاي رژيمي ، غذايي آغاز نموده است. اين شركت محصولات خود را تحت نظارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي و اخذ مجوز واردات رسمي از آن وزارتخانه و ثبت در اداره كل تجهيزات پزشكي وارد مي نمايد.

شركت آرمان ستد با مجموعه اي قدرتمند از مديران و متخصصين و همگام با آخرين تحولات اقتصادي و علمي روز دنيا مي كوشد تا با تامين و تدارك كالاهاي مورد نياز در بخش پزشكي و سلامت ، از معتبرترين منابع، در حداقل زمان ، با بالاترين كيفيت و مناسب تريت قيمت ، گام موثري در راستاي تحقق آرمان هاي جهاني و كشوري ارتقاء سلامت بردارد.

يكي از اولويت هاي اصلي فعاليت اين شركت، براي ارتقاء سلامت (به عنوان بخش خصوصي مرتبط با حوزه تندرستي و سلامت جامعه ) بهبود بخشيدن به سلامت جامعه  با استفاده از تجهيزات با فناوري های نوین (High Tech)  و سرويس هاي پزشكي معين است . از اين رو پس از تحقيق و بررسي هاي فراوان اقدام به واردات تجهيزات مربوط به پلاسمافرزيس نانوغشائي كه با كاربرد تكنولوژي هاي نوين توليد مي شوند نموده است.شایان ذکر است این محصولات ، امروزه  بطور موثري توسط شمار زيادي از مراكز درماني، در سراسر جهان به كاربرده مي شوند .

شركت آرمان ستد افتخار دارد كه در چهار سال پياپي 89، 90 ،91و 92 به عنوان برند حامي سلامت معرفي شده و لوح وتنديس زرين اين طرح ملي را دريافت نمايد.اين شركت همچنين موفق به دريافت گواهينامه Iso 10004:2010 از ACS انگلستان در زمينه رضايتمندي مشتريان گرديده است . در سال 91 نيز لوح تقدير ،تنديس و گواهينامه بين المللي كيفيت برتر از سوي مركز استانداردهاي بين المللي كانادا به اين شركت تعلق گرفت .همچنين در سال 92 اين شركت  موفق به دريافت نشان برند محبوب مشتريان ، گواهي بين المللي محصول با كيفيت ، گواهي بين المللي اعتماد مشتريان و استاندارد بين المللي ارزش برند Iso 10668:2010 گرديد.